Lifting obličeje a ceník

LIFTING OBLIČEJE

Lifting obličeje salon Davi
ODSTRANIT STRES A OMLÁDNOUT …
INDICKÁ (ANTISTRESOVÁ) MASÁŽ HLAVY (20-30 minut)

Na úvod si nechte pomocí techniky indické antistresové masáže uvolnit svaly mezi lopatkami přes šíji, ramena a krk. Poté následuje šamponování (na sucho) a další krásné techniky na uvolnění uší a napnuté kůže na hlavě.

Více o této masáži zde

Začínají se Vám zavírat oči už teď? Príma, tak to je pravý okamžik si lehnout na záda, zavřít oči a začít si teprve teď vychutnávat hluboký odpočinek při liftingové masáži obličeje.

Uvolnění týlní oblasti (10-15 minut)

Máte stresu nad hlavu? Stažené svaly od šíje až k hlavě pomalu přecházející až třeba k migréně? Tato relaxační technika uvolní napětí v týlní oblasti, stažený krk a zprůchodní odtok krve a životní energie z hlavy do celého těla. Na začátku dle Vašeho stavu může být cítit velké pnutí, ale po pár minutách se začne ztrácet a i zde můžete usínat s příjemných pocitem odplavení všech starostí.

MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE (60 minut)

Pokud jste doteď nepropadli spánku, tak při liftingové masáži obličeje už máte opravdu na mále. Ale nebojte se! Není to pravidlem. Osobně budu rád, když se Vám podaří aspoň na moment ztratit veškeré myšlenky nebo třeba mít jasnější mysl. V průběhu masáže můžete vnímat a užívat si každý jemný pohyb prstů klouzajících po Vašem obličeji a krku, které vypínají (liftují) jednotlivé svaly.

Pokožka se prokrví, škodliviny se začnou odplavovat … taktéž i případný stres. Napnuté svaly se uvolní, pokleslé obočí se znovu zvedne a vráskám zabráníme se dále tvořit.

Více o této masáži zde

Dekolt (10 minut)

Doporučuji při zvolení liftingu obličeje podpořit odtok škodlivin (lymfy) z obličeje pomocí základního ošetření dekoltu a krku.

Tak jako u jiných masáží, koníčků apod. je pro dlouhodobý a efektivnější účinek doporučeno pravidelný lifting. Aby to mělo smysl.

Tato krásná kombinace, kdy je hýčkán a regenerován nejen obličej, ale i celá hlava, krk, dekolt a horní část zad je ideální pro značné odplavení stresu

Pro dlouhotrvající efekt můžete využít permanentku pro zvýhodněné ceny vícero procedur

ProceduraCenaS permanentkou
Lifting (60m)1.000,-480,-
Lifting + dekolt (70m)1.150,-580,-
Lifting + týl (75m)1.200,-630,-
Lifting + hlava (80m)1.250,680,-
Lifting + hlava + dekolt (90m)1.400,-780,-
Lifting + hlava + týl (90m)1.400,-780,-
lifting obličeje
Věděli jste, že:

při stresu, který na člověka působí z okolí, se v těle vylučuje hormon kortizol? Nic proti němu. Krátkodobě je užitečný, ale pokud stres působí dlouhodobě, vzniká v těle nerovnováha. Ze školy si možná pamatujeme na slova sympatikus a parasympatikus. Dva autonomní nervové systémy. Sympatikus v případě stresu, kdy se vyplavuje kortizol, pomáhá aktivovat všechny obrané prostředky v těle, aby člověk přežil. Fajn, ale! Co když tento obranný mechanismus je neustále pod palbou stresu a druhý “kompenzující” systém parasympatikus už nestíhá tělo zklidnit? Nastávají potíže … snižuje se celková imunita, vitalita a vzrůstá vyčerpání riziko nemocí – i těch “civilizačních”.

V těchto případech je více jak vhodné si dopřát právě masáž. Proč? Ta zklidňuje nervové vypětí, nastoluje pocit klidu a tím pomáhá aktivovat parasympatikus, aby se oba systémy dostali do rovnováhy a posílila se tak celková imunita.