Lifting obličeje a ceník

LIFTING OBLIČEJE

face lifting obočí
lifting obličeje
ODSTRANIT STRES A OMLÁDNOUT přirozenou cestou …
INDICKÁ (ANTISTRESOVÁ) MASÁŽ HLAVY
  • Na úvod si nechte pomocí techniky indické antistresové masáže uvolnit svaly mezi lopatkami přes šíji, ramena a krk. Poté následuje šamponování (na sucho) a další krásné techniky na uvolnění uší a napnuté kůže na hlavě.
  • Více o této masáži zde
  • Začínají se Vám zavírat oči už teď? Príma, tak to je pravý okamžik si lehnout na záda, zavřít oči a začít si teprve teď vychutnávat hluboký odpočinek při liftingové masáži obličeje.
Uvolnění týlní oblasti
  • Máte stresu nad hlavu? Stažené svaly od šíje až k hlavě pomalu přecházející až třeba k migréně? Tato relaxační technika uvolní napětí v týlní oblasti, stažený krk a zprůchodní odtok krve a životní energie z hlavy do celého těla. Na začátku dle Vašeho stavu může být cítit velké pnutí, ale po pár minutách se začne ztrácet a i zde můžete usínat s příjemných pocitem odplavení všech starostí.
  • Více o kraniálním uvolnění zde
MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE
  • Pokud jste doteď nepropadli spánku, tak při liftingové masáži obličeje už máte opravdu na mále. Ale nebojte se! Není to pravidlem. Osobně budu rád, když se Vám podaří aspoň na moment ztratit veškeré myšlenky nebo třeba mít jasnější mysl. V průběhu masáže můžete vnímat a užívat si každý jemný pohyb prstů klouzajících po Vašem obličeji a krku, které vypínají (liftují) jednotlivé svaly.
  • Pokožka se prokrví, škodliviny se začnou odplavovat … taktéž i případný stres. Napnuté svaly se uvolní, pokleslé obočí se znovu zvedne a vráskám zabráníme se dále tvořit.
Dekolt
  • Doporučuji při zvolení liftingu obličeje podpořit odtok škodlivin (lymfy) z obličeje pomocí základního ošetření dekoltu a krku.
Protažení a uvolnění ramen a krku
  • Zkombinujte si lifting obličeje s protažením krku a ramen metodou SPS
  • Protažení Vám uvolní ztuhlý krk ještě více
Lifting obličeje salon Davi

Tato krásná kombinace, kdy je hýčkán a regenerován nejen obličej, ale i celá hlava, krk, dekolt a horní část zad je ideální pro značné odplavení stresu

Pro dlouhotrvající efekt můžete využít permanentku pro zvýhodněné ceny vícero procedur

ProceduraCenaS permanentkou
Lifting (60m)1.200,-690,-
Lifting + dekolt (70m)1.300,-790,-
Lifting + týl (75m)1.350,-840,-
Lifting + hlava (80m)1.400,-890,-
Lifting + hlava + dekolt (90m)1.500,-990,-
Lifting + hlava + týl (90m)1.500,-990,-
Nejčastější otázky a odpovědi
kontraindikace
jaký je průběh procedury
co je potřeba sebou?
proč liftingová masáž?
jaké jsou účinky liftingové masáže?
kdy se dostaví efekt liftingu?
jak masáž působí na stres?
salon Davi logo